הטמעת שיטות האיסום
לצורך הטמעת שיטות האיסום אין צורך לבצע שינויים במצבת כח האדם, והשינויים במבנה הסילו מזעריים. איך זה מתבצע? בשלב הראשון מומחה מטעם פיין-גריין עורך סיור במפעל לשם הערכת התועלת שאנחנו יכולים ליצור. במידה והתועלת אכן משמעותית, פיין-גריין תציע ללקוח את תכנית ההטמעה. לאחר קבלת ההצעה, מתחילים היועצים של פיין-גריין להטמיע את השיטות היחודיות של פיין-גריין לשיפור ביצועי האיסום.

לפרטים בנושא הטמעת שיטות האיסום לחץ כאן

 

ניהול האיסום
(Grain Storage Management)
גם בשירות זה אנו מבצעים סיור מקדים על מנת לוודא שביכולתנו ליצור שיפור בר-קיימא ולהפחית בצורה משמעותית את הפחת באיסום. לאחר מכן פיין-גריין מקבלת על עצמה את האחריות לניהול האיסום על ידי הצבת מנהל איסום מומחה, הדואג לכל מטלות האיסום, כגון: מילוי נכון של התאים, ניהול מדידות הטמפ' והלחות, מניעת מזיקים, ניהול האיוורור וכיו"ב.

לפרטים בנושא ניהול האיסום לחץ כאן

 

ייעוץ בעת הקמה או שינוי של מתקנים
כשאתם בונים או משנים מתקני איסום, הם אמורים לשרת אתכם למשך תקופה ארוכה. זוהי הזדמנות לעשות את זה כמו שצריך, ולכלול, נוסף על התכנון ההנדסי, תכנון שיתמוך באיסום איכותי של הגרעינים לאורך זמן. נצלו את הנסיון שלנו בתכנון ממגורות המאפשרות שמירה על איכות הגרעינים לאורך זמן בפשטות תפעולית מירבית.

לפרטים בנושא יעוץ לחץ כאן

תכניות הדרכה ממוקדות  
תכניות ההדרכה הממוקדות מאפשרות לכם להנות מיתרונות שיטות האיסום של פיין-גריין בהשקעה מזערית. אנו נדריך את העובדים הרלוונטיים במפעלכם לגבי עקרונות שיטות האיסום ולגבי שינויים הנדסיים בסילוסים במידה וידרשו. לאחר ביצוע ההדרכות, נסייע לכם לוודא שהשיטות הוטמעו ומיושמות בפועל.
תכניות ההדרכה הממוקדות הן האפשרות הזולה והמהירה להחשף ליתרונות שיטות האיסום של פיין-גריין.

לפרטים בנושא יעוץ לחץ כאן

 

Fine Grain בניהול אשבר-עיינות בע"מ | הנהלה: יונתן בן-עמי | ת.ד. 373 כרמיאל 21613 | פקס: 04-8591550